TMmanager - AKILLI FABRİKA ORTAĞINIZ

TMmanager, tüm üretim verilerini kullanmanızı ve akıllı fabrikanızı yönetmenizi kolaylaştıran güçlü bir SCADA yazılım çözümüdür. Gerçek zamanlı veri toplama, izleme ve analiz ile akıllı bir yönetim sistemine sahiptir. Windows işletim sistemi üzerinde çalışır ve birden çok standart endüstri protokolünü ve veritabanını destekler. Kullanıcı dostu arayüzümüz, tüm fabrika bilgilerini anında uzaktan izlemenizi ve görüntülemenizi sağlar. Yazılım gösterge paneli ayrıca operatörlere ve yöneticilere görselleştirilmiş veriler sağlamak, grafikler oluşturmak ve raporları analiz etmek için tasarlanmıştır. Daha da önemlisi, gerçek zamanlı koşulları anlamaları ve doğru cevabı vermeleri için ilgili personele alarm mesajları da sağlayabilir.

TM AI+ YAPAY ZEKA

TM AI + Eğitim Sunucusu, kullanıcıların büyük miktarda örneği işlemesine ve derin öğrenme eğitim modeli oluşturmasına olanak tanıyan bir yazılımdır.


  • Kullanıcıların kolayca yazılıma giriş yapmaları için tarayıcı tabanlı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • TM Robot dahili görüş ile görüntü verileri otomatik olarak toplanabilir ve kullanıcıların verileri etiketlemesi için sunucuya yüklenebilir.
  • Kullanıcıların büyük veri örneklerini kolayca işlemesi için kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Doğruluğun beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığını görmek için eğitim sonuçlarını önizleyebilirsiniz.
  • Eğitim sonuçlarını robotik kola geri aktarıp, AI modülü işlevini uygulayabilirsiniz.