AKILLI

Dahili Görüş Sistemi

TM Robot, robotik uygulama için daha fazla zaman alan ve maliyetli olan harici görüşe kıyasla hem donanıma hem de yazılıma mükemmel bir şekilde entegre olan yerleşik bir görüntü sistemi ile donatılmıştır.

KOLAY

Kolay Programlama

Basit tıklama ve sürükleme hareketleriyle programlama yapmanızı sağlayan yenilikçi, akış tabanlı bir düzenleme yazılımı olan TMflow'u kullanarak TM Robotlarınızın işlevlerini ve programlamasını yönetin. TMflow ile herhangi bir kodlama yapmadan kendi cobot projelerinizi oluşturabilirsiniz.

GÜVENLİ

Kuvvet Sınırlama

Çalışanlarınızın ve TM Robot'a çok yaklaşan veya onunla etkileşime giren tüm insanların güvenliğini sağlayın. Bu işbirlikçi robotlar herhangi bir nesneyle çarpıştıklarında hemen durarak hem insan hem de makinenin daha fazla yaralanmasını önlerler.

TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot TM5-700 Taşıma Kapasitesi: 6 Kg

Taşıma Kapasitesi: 6 kg

 
TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot TM5-700 Erişim Mesafesi: 700mm

Erişim Mesafesi: 700 mm

 

TM5-700

TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot TM5-900 Taşıma Kapasitesi: 5 Kg

Taşıma Kapasitesi: 4 kg

 
TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot TM5-900 Erişim Mesafesi: 900mm

Erişim Mesafesi: 900 mm

 

TM5-900

TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot TM12 Taşıma Kapasitesi: 12 Kg

Taşıma Kapasitesi: 12 kg

 
TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot TM12 Erişim Mesafesi: 1300mm

Erişim Mesafesi: 1300 mm

 

TM12

TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot TM14 Taşıma Kapasitesi: 14 Kg

Taşıma Kapasitesi: 14 kg

 
TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot TM14 Erişim Mesafesi: 1100mm

Erişim Mesafesi: 1100 mm

 

TM14

TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot AGV Üzerine Monte Edilebilen Mobil Seri

Tüm TM Robot Modelleri

 
TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot AGV Üzerine Monte Edilebilen Mobil Seri

22 ~ 60 VDC

 

MOBİL SERİ

AKILLI

Dahili Görüş Sistemi

TM Robot, hem donanıma hem de yazılıma mükemmel bir şekilde entegre olan yerleşik bir görüntü sistemi ile donatılmıştır, oysa robotik için geleneksel eklenti görüntü çözümleri karmaşıktır, zaman alıcıdır ve uygulanması maliyetlidir.

Robot Görüşünde Uzman

Sistemimizde birçok robot görme işlevi zaten yerleşiktir: model eşleştirme, nesne yerelleştirme, görüntü geliştirme, barkod okuma, renk tanıma, vb. Tüm bu işlevler, kullanımı son derece kolay kullanıcı arayüzümüze entegre edilmiştir.

Görsel Bir Alma ve Koyma Görevini 5 dakikada Gerçekleştirin

Akıllı görme sistemimizi ve el yönlendirici işlevlerimizi birleştiren herkes, hatta robotik programlama deneyimi olmayanlar bile 5 dakika içinde görsel bir alma ve koyma görevini gerçekleştirebilir.

TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot Uygulama Resmi 1

KOLAY

Devrimsel Kullanıcı Arayüzü

Artık kodlama yok! TM Robotunuzu, tamamen grafik akış şeması tabanlı bir HMI olan devrim niteliğindeki kullanımı kolay arayüzümüzü kullanarak uygulayabilirsiniz. Kullanıcılar, endüstriyel robotlarla kodlama deneyimi olmayanlar bile, TM Robot'u kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilirler. GUI'deki her yerleşik görüntü işlevini programlayabilirsiniz. Dahası, geleneksel, taşıması ağır ve ayrılmaz kablolu programlama pendantına bağımlı değilsiniz. Kullanıcı arayüzümüz PC'ler, dizüstü bilgisayarlar veya tabletler üzerinde çalıştırılabilir.

Elle Yönlendirme İşlevi

TM Robot'un diğer modern robotlara göre programlanmasının daha basit olmasının bir başka nedeni de, servo destekli, iyi tasarlanmış elle yönlendirme işlevlerimizdir. Tanımlanmış düzlemlerde ayara izin vermek için seçili eksenleri kilitleyebilir ve ardından programlama paketi içinde bu koordinatların kolay düzenlenmesiyle koordinatlara ince ayar yapabilirsiniz.

Uygulaması Kolay

TM Robot'un programlanması çok basit olduğu için, farklı uygulamalara çok kolay bir şekilde yerleştirilerek, üretim sürenizi kısaltır ve otomasyonda toplam maliyetinizden tasarruf sağlar.

TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot Uygulama Resmi 2

GÜVENLİ

Kuvvet Sınırlama

TM Robot, işbirlikçi robotlar için ISO 10218-1:2011 & ISO / TS 15066:2016 insan-robot işbirliği güvenlik gereksinimlerine uygundur ve robotun hem hız hem de kuvvet sınırlarıyla programlanmasına olanak tanır.

Güvenlik Önceliğimizdir

TM Robot, donanım, yazılım ve operasyonel tasarım yoluyla tüm robot sisteminin tasarımının her alanında güvenlik konusunda ciddidir.

Ergonomik Dizayn

TM Robotlar fiziksel olarak çevrelerine karşı güvenli olacak şekilde tasarlanmıştır, yumuşak uç kapakları ve keskin olmayan kenarların tümü ortak çalışma deneyiminin bir parçasıdır.

TECHMAN ROBOT İşbirlikçi Kolaboratif Cobot Uygulama Resmi 3